Drake dhe Jennifer Lopez janë parë edhe njëherë së bashku në një darkë në Malibu në natën e enjte – madje kjo ishte me të vërtetë një lëvizje romantike.

Çifti i ri ishte i rrethuar nga truprojat e tyre të kombinuara, derisa të dy ishin duke u mbajtur krah për krah, transmeton Klan Kosova.

Ata janë parë shumë komod së bashku.

0106-jennifer-lopez-drake-together-dinner-nobu-malibu-launch-9