Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Rrezarta Shkurta duket se ka realizuar një ndërhyrje estetike.

Shkurta, duket të mos ketë qenë e kënaqur me formën e buzëve të saj, shkruan Indeksonline.

Për më shumë shikoni dallimin para dhe pas, shpresojmë që këngëtarja pas këtij ndryshimi të jetë ndarë e kënaqur. /Indeksonline/