Këngëtarja dhe arkitektja kosovare, Eliza Hoxha sot ka një ditë të veçantë, ajo feston ditëlindjen.
 
Eliza sot mbushë plotë 43 vjet dhe këtë ditë po e feston bashkë me mbesat e saj, shkruan lajmi.net.

Artistja nuk është parë tash e një kohë të sjellë ndonjë projekt të ri në profesionin e saj të dytë, muzikën.

Me sa duket, Eliza i është përkushtuar vetëm arkitekturës.