Enca tregon nëse është në një lidhje dashurie

Këngëtarët shqiptarë tashmë përfliten vazhdimisht në mediat rozë për projektet e tyre, e po ashtu një pjesë që u intereson më shumë publikut është edhe jeta private.

Një ndër artistet që komentohet tejet shumë se a është në një lidhje dashurie apo ende beqare është Enca.

Kjo është një nga pyetjet që i bëhet gjithmonë në rrjetin social, Instagram si dhe ishte një nga pyetjet që iu bë së fundmi edhe në “Shiko kush Luan”.

Gjatë lojës “Ndaje ose zhvishu” Enca zgjodhi të mos zhvishej duke pranuar publikisht që është ‘single’.

Duket se bukuroshes akoma nuk ia ka rrëmbyer zemrën askush, pavarësisht se është një prej këngëtarëve më të kërkuara shqiptare.

Në anën tjetër, ajo po vazhdon të jetë mjaft aktive me projekte muzikore dhe vitin 2020 ka premtuar shumë gjëra të reja.