Enca Haxhia është emri më i përfolur i medieve rozë, po ashtu edhe këngëtarja më aktive në rrjete sociale.
 
Ajo ka postuar disa foto dhe video në të cilat shihet duke e përgatitur barin për ta nuhatur.

Enca duket se është këngëtare e guximshme ngase shpeshherë ajo publikon në profilin e saj në Instagram dhe Snapchat duket pirë këto lloje droge.

Një muaj më parë, këngëtarja ka publikuar këngën “Love on my body”