Geti dedikim personit të tij të zemrës

Reperi i njohur Getoar Selimi-Geti nuk është se hapet shumë për publikun.

Lidhja e tij me Marinën ka bërë që ai herë pas here të sjellë dedikime romantike.

Por këtë herë bëhet fjalë për dikë të shenjtë.
Në rrjetin social Instagram, Geti ka zgjedhur që kështu ti uroj nënës së tij ditëlindjen “Nuk pershkruhet me fjale ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Nene e dashur te uroj ditelindjen, rrofsh edhe vjet e lumtur, Shume Urime per Ty dhe Shume Faleminderit per te gjitha qe ke bere per mua! Te Dua Shume NENA IME!”./10minuta/

geti dedikim