Familja e Sabri Fejzullahut vazhdon të jetë perfekte dhe mjaft e lumtur.

Nera dhe Sabriu të buzëqeshur pranë njëri tjetrit kanë pozuar edhe me djalin e tyre, Ermali, renë Arjanën dhe nipin e mbesat. 

Pas një viti të suksesshëm, familja Fejzullahu ka vendosur që të ndajë me publikun fotografitë e fundvitit./Indeksonline/

Familja Fejzullahu "godet" për fundvit, kolazh fotosh nga Sabriu me familje