E shtunë, 23 Shtator, 2023
Ballina Lajme Maqedoni Fatime Fetai: PSP do t’i shtypë kriminelët deri në murin e drejtësisë...

Fatime Fetai: PSP do t’i shtypë kriminelët deri në murin e drejtësisë (VIDEO)

“Drejtësia do të fitojë. Prokuroria Speciale në krye me Katica Janevën është institucioni i cili krimin dhe kriminelët do t’i shtypë deri në murin e drejtësisë. Dëshira e qytetarëve do të bëhet reale dhe ajo do të ndodhë shumë shpejtë. Keni parasysh, muri nuk është hekur. Është rëndë mbrojtja e të pambrojturës”, kështu ka theksuar prokurorja speciale, Fatime Fetai, në një bisedë për emisionin “360 Shkallë” të Alsat M, njofton Portalb.

Fetai përpara studentëve të Universitetit të Evropës Juglindore ndau një pjesë të përvojës me studentët e Fakultetit Juridik. Studentët patën mundësi që edhe t’i parashtrojnë pyetje. Për më shumë ndiqeni videon e mëposhtme.