Djali i dëshmorit të kombit, Shkelzen Haradinajt, Luani feston sot ditëlindjen e tij të 19-të.

Festën e ditëlindjes ai e ka festuar së bashku me familjarët e tij, në një lokal.

Është gruaja e xhaxhait së tij, Anita Haradinaj e cila postuar një fotografi në llogarinë e saj në Facebook, ku edhe ka uruar Luanin për ditëlindjen e tij.

Ja urimi i plotë i saj për të:

Luan, ne kemi shume festa, gjithsesi kjo sonte është ndryshe dhe për te vetmen arsye, sepse linde mes breshëri plumbash e krismash e sot u bere 19 vjeç!!! Ti dhe gjenerata jote jeni sinonim i fatit te mire qe kishim atë te mbijetesës, ekzistencës dhe fitores! Gëzuar edhe 100.