Këngëtarët, Genc Prelvukaj dhe Lyricalson shumë shpejt do ta publikojnë projektin e tyre më të ri.

‘A t’merr malli per mu’ mban titullin kënga më e re të cilën e ka paralajmëruar vetë Festimi nëpërmjet një fotografie të publikuar në Instagram, shkruan lajmi.net

Të dy njihen për projetet e tyre të suksesshme të cilat gjithmonë janë bërë hite, ndërsa një kjo këngë e përbashkët e tyre mezi po pritet nga fansat.

Kujtojmë se ata kanë pausr edhe projekte të tjera të përbashkëta përfshirë këngën ‘Shqip dance’ e cila vazhdon edhe so të dëgjohet mjaft./lajmi.net