Policia ka arrestuar një të dyshuar, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht babain e tij.

Policia e Kosovës, përmes raportit 24 orësh njofton se viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i është ofruar trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Në Kosovë, këso rastesh, kohëve të fundit kanë nisur të shpeshtohen.