Gjiko njofton Elita Rudin me familjen e tij (FOTO)

Këta të dy po përfliten që një kohë të gjatë për relacionin e tyre, që në fillim e kanë mohuar shumë herë. Por, duket se lidhja e tyre po shkon vetëm duke u bërë më e fortë.
 
Në një fotografi më poshtë mund ta shihni Elitën e cila ishte pjesë e një ahengu në familjen e reperit me të cilin është në lidhje, e që shihet qartë nga afërsia e tyre se kanë shprehur pëlqim të madh për prezantuesen kosovare, shkruan kosovarja.

Momentalisht çifti po qëndron në Kodrën e Diellit në Tetovë dhe po shijon dimrin në resortin e njohur të skijimit.

16106778-958399867638077-381061142-o