Ballina Lifestyle Ide origjinale si ta lidhni shallin (VIDEO)

Ide origjinale si ta lidhni shallin (VIDEO)

Mbajtja e një shalli sjell gjithmonë freski duke ju bërë të dukeni me më shumë stil.

Të gjithë ne e dimë që ka shumë mënyra për të lidhur një shall, krejt çfarë na duhet është që të kemi një ide, për ta lidhur shallin në mënyrën që ju e dëshironi ose që i përshtatet stilit dhe veshjes suaj.

Më poshtë gjeni një video ku mund të shihni se si për pak minuta mund të krijoni stile të ndryshme dhe shumë unike të mbajtjes së një shalli.

SHPËRNDAJE