Lediana dhe Alayah janë dy krijesat të cilat që nga lindja ia ndryshuan jetën këngëtares, shkruan lajmi.net

Fjolla në Instagram ka publikuar një foto ku shihet bashkë me vajzat dhe përmes kësaj fotoje ka uruar Krishtlindjen.

Por, një detaj që vërehet është fakti se sa shumë janë rritur vajzat e saj, sidomos Lediana e cila është bërë e gjatë sa vet Fjolla./Lajmi.net/

15683313_2195709260654563_170008976_n