Ish ministrja e punëve të brendshme, Gordana Jankullovska është rikthyer pas një heshtje të gjatë pas dorëheqjes së saj nga posti i ministres së MPB-së, dhe pas skandaleve në bombat e Zoran Zaevit, njofton TetovaSot.

Ajo në rrjetin social ka komentuar edhe për zgjedhjet që u mbajtën sot në Tearcë, ku sipas KSHZ-së, LSDM-ja nuk arriti të fitojë mandat në zonën e gjashtë zgjedhore.

“Game Over LSDM. 51:49 për VMRO-DPMNE. Bravo Tearca”, shkruan ajo në fb.