I dashuri i saj i ri u fotografua në Holandë në shoqërinë e aktores së filmave pornografik Rosee Divine, dhe Jennifer Lopez u kujdes që t’i tregojë se çfarë ka lënë pas në Shtetet e Bashkuara.

Këngëtarja ka postuar në Instagram një foto provokuese, ku shfaq linjat e saj të famshme.

Fotografia është publikuar para se ajo t’i bashkohej një grupi miqsh në një natë festive.