Këngëtarja nga Shqipëria, Jonida Maliqi ndonëse kohëve të fundit është distancuar paksa nga muzika, ajo megjithatë vazhdon të jetë shumë aktive në rrjete sociale.

Jonida e cila veçohet për stilin unik që ka, çdo ditë poston foto në Instagram ku shfaqet me shumë glamur, shkruan Indeksonline.

Shikoni këto foto dhe vlerësojeni vet! /Indeksonline/