Jonida Vokshi pas fitores së Kosovës: Mu çmend burri para dasmës [Foto]

Aktorja dhe moderator ja, Jonida Vokshi ka përcjellur nga afër ndeshjen e zhvilluar në mes të Kosovës dhe Çekisë.

Së bashku me të fejuarin e saj, Besnik Krapi kanë përjetuar emocionet e ndeshjes së vlefshme për kualifikimet ‘Euro 2020’

“Mu çmend burri para dasmës”, ka shkruar Jonida në mbishkrimin e fotografisë teksa shijet me kapele me flamur të Kosovës.