Justin Bieber dhe Selena Gomez po planifikojnë martesen?

Dyshja e njohur Justin Bieber dhe Selena Gomez jo vetëm që flasin me njëri-tjetrin, por gjërat mes tyre po bëhen aq serioze sa që ata po marrin parasysh martesën, shkruan Yahoo.

“Ajo po sillet sikur ata janë të fejuar,” thotë një burim për In Touch në mënyrë ekskluzive. “Selena do të bëjë një martesë të fshehtë si për të treguar se ajo nuk ka nevojë për aprovimin e familjes. Ajo mendon se martesa do t’i jepte fund të gjitha problemeve të çiftit,” thotë burimi./Indeksonline/