Këngëtarja Rita Ora duket se ka aq shumë rroba dhe shumë vullnet për të mos përtuar t’i ndërrojë ato.
 
 

Ajo në një ditë të vetme është ndërruar për katër herë duke i kthyer rrugët e New York në pasarelë, shkruan lajmi.net

Prezantuesja e America’s New Top Model ka gjetur këtë formë që të tregoj se sa mirë di të vishet dhe si gjithmonë ajo është dukur me plot stil./lajmi.net

rita