Ashley është e njohur për promovimin e pamjes pozitive të trupit. 28-vjeçarja dëshiron që fansat e saj të dinë se është krenare për çdo pjesë të trupit, madhe dhe për celulitin

Ajo ka postuar një foto në Instagram ku tregon kofshët e saj me celulit.

“Unë stërvitem. Bëj më të mirën për të ngrënë mirë. E dashuroj lëkurën që kam. Dhe nuk më vjen turp nga celuliti… dhe juve gjithashtu”, shkruan Ashley në diçiturën e fotos shoqëruar me hashtagët ‘bukuria pas trupit’ dhe ‘adhuroni lëkurën që keni’.

Ashley ka qenë në Filipine duke shijuar motin e ngrohtë. Vetëm dy ditë më parë ajo postoi një seri fotosh në Snapchat ku tregon format e saj të rrumbullakëta./ Top Channel