Këto foto nga dasma e Michelle dhe Barack Obama do t’ua prekin zemrat (Foto)

Ish-zonja e parë amerikane Michelle dhe bashkëshorti i saj, ish-Presidenti Barack Obama lidhën kurorë më 1992.

Në foto që janë publikuar në internet çifti duken për mrekulli në ditën e martesës, ashtu siç është mësuar publiku t’i shoh gjatë tetë vjetëve në Shtëpinë e Bardhë.

Për më tepër, shikojeni edhe vetë fotot.

 

Image

Image

Image

Image

 

 

SHPËRNDAJE