Ledri Vula është njëri ndër artistët më aktiv në rrjete sociale, por edhe ndër më të angazhuarit në projekte muzikore.
 

Në profilin e tij në Instagram, Ledri ka publikuar një foto të nënës së tij, Xheraldina Vulës, të cilës ia ka vënë edhe një mbishkrim.

“Loqka” ka shkruar Ledri sipër fotos, të cilës ia bashkëngjiti edhe një emoji që shprehë dashurinë ndaj saj, si çdo fëmijë ndaj nënës.

Së fundi, Ledri ka publikuar këngën “Pablo” bashkë me Lumi B, Gjikon dhe Skerdin, e cila ende pa u bërë një muaj nga lansimi ka marrë mbi 2 milionë klikime.