Një grup vajzash, të cilat thuhet se janë modele, janë veshur në tesha të ushtrisë dhe kanë marshuar rrugëve.

Ato kanë bërë ecje dhe vallëzim nepër rrugë e pas kësaj janë bërë hit në rrjetet sociale, transmeton lajmi.net

“Kjo është ushtria më seksi në botë”, kishin shkruar njerëzit në komentet e tyre në lidhje me videon e shpërndarë.

Shikoni videon dhe binduni.