Këngëtarja Bebe Rexha njihet për format seksi, ajo shpesh herë mahnit fansat me dukjen e saj.

Di të jetë fotogjenë, por ne fotografinë e fundit si duket diçka nuk shkon, shkruan IndeksOnline.

Bebe, dikur kishte bel të hollë ndërsa tani vërehet që ajo ka shtuar peshë dhe asgjë nuk është si më herët./IndeksOnline/