Veçse është një nga modelet më seksi shqiptare me famë botërore, Anxhela Martini ka ditur gjithnjë të jetë në formë dhe e veshur me mjaft shije.

Por këtë herë në një postim të saj në Instagram, ku tregon se ndodhet në New York, Anxhela duket se nuk i ka kushtuar rëndësi veshjes. E shohim të veshur me një bluzë sportive me një palë xhinse dhe në fund një palë taka të larta mjaft klasike.Këtë herë Martini nuk ka goditur në shenjë me veshjen e saj.

an-1478438705-1598178