Kur këngëtaret dhe bukuria ishin larg më njëra tjetrën (Foto)

Të jesh figurë publike padyshim që ka rëndësi të madhë, bukuria është një ndër  asetet që femrat preferojnë ti kenë.

Femrat e estradës reflektojnë bukuri, madje ato mohojnë të kenë bërë ndërhyrje kirurgjike, por ja që e vërteta është ndryshe e këtë e dëshmojnë fotografit nga arkiva e artisteve tona, shkruan IndeksOnline.

Në një përmbledhje  të fotografivë shihen shumë nga fytyrat publikë para operacioneve plastike./IndeksOnline/

Genta Ismajli

Eli Fara

Jonida Maliqi

Morena Taraku

Dhurata Dora

Anjeza Branka

Dafina Zeqiri

Adelina Tahiri

Elvana Gjata

Dafina Dauti

Tuna

Zajmina Vasjari