Kush po ngushëllon Brad Pitt pas divorcit?

Angelina Jolie and Brad Pitt (Photo by Richard Lewis/WireImage)

U përfol shumë ndarja e çiftit Jolie dhe Pitt, ky i fundit është shfaqur për herë të parë në publik pas ndarjes nga Angelina e gjithë kjo ka ndodhur në promovimin e filmit ‘Moonlight’

Aktori është shfaqur i buzëqeshur në publik, ndonsë ai duket mjaft i thyer, e në këto moment të vështira aktori 52 vjeçar kishë afër vetës mikën e tij, Julia Roberts, e cila ishte aty për ta mbështetur Pitt, shkruan /IndeksOnline/