Kylie Jenner ndryshon stil (Foto)

Modelja amerikane, Kylie Jenner, ka ndryshuar stilin e saj të flokëve duke u kthyer në bionde.

Nëpërmjet rrjetit social, Snapchat, Jenner përveç stilit të flokëve, tregoi edhe këmbët e saj e ulur në një kolltuk, e veshur me një bluzë të zezë dhe pantallona të shkurtra.

Si po ju duket?

SHPËRNDAJE