Ledri gati për festa, e "zbukuron" edhe bredhin (Foto)

Ledri Vula duket se është gati për festat e fundvitit.

Reperi mjaft i pëlqyer kosovar gjatë kësaj jave ka shpërndarë dhurata për fëmijët ndërsa tani ka gjetur për një foto pranë bredhit dhe ambientit të zbukuruar festiv. 

Si gjithmonë me stil dhe sharm, Ledri vazhdon të jetë mjaft i pëlqyer nga fansat në rrjetet sociale.