“Maska po, panik po”, Tayna me paraqitje provokuese paralajmëron klipin e ri

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, është në përfundim e sipër të projektit të saj më të ri muzikor.

Kënga e saj e re pritet të jetë ritmike verore, teksa xhirimet e klipit janë kryer në Zvicër.

Në këtë klip, reperja nga Prizreni do të vijë me një performancë mjaft provokuese.

View this post on Instagram

maska po, panik po.

A post shared by Tayna (@tayna) on

“Maska po, panik po”, shkroi Tayna në mbishkrimin e fotografisë, duke ironizuar kështu me situatën preventive të COVID-19 dhe paralajmërimin e klipit të saj.

Pëlqimet dhe komentet e fansave nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar reperen për linjat e saj atraktive trupore. /Telegrafi/