Melinda Ademi shfaqet tejet joshëse, sot në ditëlindjen e saj

Melinda Ademi feston ditëlindjen.

Sot ka qenë një ditë tejet e veçantë për Melinda Ademin.

Kjo për faktin se ajo e ka ditëlindjen dhe me këtë rast ka pranuar urime të shumta nga familjarë, miq, kolegë e fansa.

‘Vajza e ditëlindjes’ e ka postuar një foto të re në llogarinë e saj në Instagram dhe duket tejet joshëse.

Edhe pranë kësaj fotografie Melinda ka pranuar komente të shumta nga ndjekësit.

“Është ditëlindja ime”, ka shkruar ajo.