Milenko Nedelkovski ben thirrje per bllokim te rrugeve,a vet iken ne Bosnje e Hercegovine

Gazetari kontravers Milenko Nedelkovski ne rrjetet socilae facebook ka bere thirrje qe neser qysh ne mengjes te dalin perkrahesit e VMRO DPMNE te bllokojne rruget edhe pikat pagesore te rrugeve ,sepse ai nuk gjendet ne Maqedoni ,si duket Nedelkovski eshte friguar dhe ka ikur nga Maqedonia .Nga lokacioni qe shifet ne postimi i Milenkos shifet se aj eshte ne Banja Luka Bosnje e Hercegovine

Ja dhe postimi i plot i tijë