Ndodh edhe kjo: Disa të rinj skijojnë në plazhin e Ulqinit (VIDEO)

Bora ka mbuluar plazhin në Ulqin dhe të rinjtë kanë gjetur mënyra të ndryshme për t’u argëtuar.

Në videon më poshtë mund të shihni se si skijohet në plazhin e Ulqinit.

Express ju sjell videon që po qarkullon në rrjetet sociale.