Me siguri shumica prej jush e njohin Kidën (Orhidea Latifi), por jo motrën e saj.

Ajo quhet Njomza dhe sot feston ditëlindjen.

Natyrisht motra e saj Kida është kujdesur që këtë ditë të rëndësishme për Njomzën ta bëjë sa më të veçantë.

Ajo në profilin e saj në Instagram ka postuar një fotografi ku shihet së bashku me Njomzën dhe Gresën.

Kida i ka uruar motrës së saj gjitha të mirat në jetë.

“Happy Birthday my beautiful sis , ëish you all the best 100 more to come , Love you @njomzalatifi” “Urime ditëlindjen motra ime e bukur, t;i dëshiroj gjitha të mirat, dhe 100 të tjera. Të dua”, ishte ky urimi që ka bërë Kida motrës së saj.

Pak kohë më parë ka bashkëpunuar me këngëtarin francez, Hcue.
Ata kanë sjellë bashkëpunimin e tyre në gjuhën angleze “Don’t say no more”