Miss Kosova e cila është nga Argjentina, Camila Barraza, s’ka të ndalur së befasuari.

Ajo po qëndron në Kosovë duke mësuar më shumë për vendin ku edhe është zgjedhur Miss dhe që do ta përfaqësoje, shkruan IndeksOnline.

Bukuroshja nga Argjentina me shumë thjeshtësi po frekuenton shumë nga kafiteritë e Prishtinës, ndërsa një ë papritur i ndodhi asaj, ku papritur kishte njollosur gjinset me ‘çokoladen’ që ishte duke u ushqyer.

Ky ‘incident’ bukuroshes nga Argjentina ju duke mjaft atraktive, duke u bazuar në faktin që ajo vendosi ta postoje në rrjetet sociale, por me këtë edhe duke treguar thjeshtesi./IndeksOnline/