Noizy i reagon Feros: “Inatçitë kurrë nuk i zhgënjeva, kanë arsye të më urrejnë

Fero në projektin e tij muzikor më të fundit, “1 e keni”, i ka dedikuar disa rreshta reperit nga Shqipëria Noizy.

Pas shumë reagimeve, Fero luti fansat të tregojnë respekt për Motrat Mustafa, ngase ‘dissi’ është për dikë tjetër, jo për to, shkruan portali arbresh.info

Noizy kishte zgjedhur heshtjen, deri në momentin kur publikoi një imazh të guacës në banjo dhe shkroi se nuk ia vlen të harxhojë kohën me të.

Së fundi, reperi publikoi një fotografi, përmes së cilës thotë se nuk i bën fare për ata që e urrejnë.

“Inatçitë kurrë nuk i zhgënjeva, kanë arsye të më urrejnë”, ishte mbishkrimi që reperi ia ka lënë fotografisë.

Noizy përndryshe po vazhdon të shijojë suksesin e albumit të tij më të ri “Epoka”, që ka dalë në shitje javën e kaluar