Reperi Noizy gjatë këtyre ditëve ka zgjedhur që përmes rrjeteve sociale të tregojë se ku do të jetë duke performuar përgjatë festave të fundvitit.

Ndërsa tani ai ka publikuar një  fotografi të personit të tij më të dashur, mbesës së vogël.

Vajza shihet e veshur si një “Nëndimreshë” dhe shumë e këndshme, transmeton Indeksonline.

Noizy ka përdorur një emotik “qesharake de një zemër” që përshkruajnë më së miri ndjenjën e tij kur ka parë këtë fotografi të mbesës.