Presidenti amerikan Donald Trump me modelet shqiptare (FOTO)

 
 

Vajzat e bukura shqiptare që kanë synuar garën e Miss Universe, janë takuar edhe me presidentin e tanishëm të SHBA-ve, Donald Trump, më poshtë mund ti shihni disa nga fotografitë.

Presidenti amerikan Donald Trump, i cili njihet edhe si organizator i Miss Universe, është parë edhe me miset shqiptare, duke përfshirë ato nga Kosova dhe Shqipëria.

Por jo vetëm me misset shihet të jetë parë presidenti i tanishëm amerikan, pasi që për të njëjtën garë ka fotografuar edhe fotografi shqiptar Fadil Berisha.

Më poshtë po ju sjellim disa nga fotografitë që vajzat shqiptare i kanë realizuar me Trump./KultPlus

Fadil Berisha, Angjela Martini

Image

Bleona Qereti

Image

Zana Krasniqi

Image

Emine Cunmulaj

Image

Eralda Hitaj

Image

Marigona Dragusha

Image