Rina Balaj publikon fotografi nga xhirimet e klipit, kaq e bukur po duket

Reperja e njohur nga Istogu, Rina Balaj, është në përgatitje të një projekti të ri muzikor.

Meqenëse në çdo klip befason me dukjen dhe ndryshimin që herë pas here sjell, artistja shqiptare një gjë të tillë e ka bërë edhe tani.

Ajo këtë herë ka prezantuar pamjen me ngjyrë të gjelbër të flokëve, ndërsa merr vëmendje edhe me asetet që ka vënë në pah. Ndonëse nuk ka zbuluar më shumë detaje rreth këngës, ky projekt pritet të lansohet shumë shpejt para publikut.

Ndryshe, ndër më të suksesshmit mbetet kënga “Gigi”, e lansuar në 2018 e cila ishte pritur shumë mirë nga publiku.