Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo dhe këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora, që një kohë janë duke pëlqyer vazhdimisht njeri tjetrin në rrjetin social Instagram.

Gazeta Metro edhe me herët ka shkruar për një tërheqje në mes të Rita Ores dhe Ronaldos, të cilët në vazhdimësi po pëlqejnë fotografit e njeri tjetrit.

Ronaldo dhe Rita Ora nuk hezitojnë të bëjnë “like” në atë që atyre u duket e bukur, dhe kjo mund të nënkuptoj që në mes tyre mund të ketë diçka më shumë se një miqësi e thjeshtë.

 

 

Këngëtarja kosovare ka qenë ajo qe po vazhdon ta pëlqej Ronaldon. Hera e fundit ishte kjo foto e publikuar nga Ronaldo të ënjtën.