Rita Ora shfaqi këmbët e saj të tonifikuara me një fustan mëndafshi ndërsa hipi në një avion privat për udhëtimin e ditëlindjes së mikes së saj në Las Vegas

Ajo aktualisht është e vendosur në LA pasi ka punuar në Australi, shkruan Daily Mail.
Dhe Rita Ora shijoi një udhëtim të mbushur me argëtim këtë fundjavë ndërsa u drejtua për në Las Vegas, duke shpërndarë pamje në Instagram.
Ylli, 30 vjeç, shfaqi këmbët e saj të tonifikuara me një fustan mëndafshi të zinxhirit të shtypur në të zezë dhe të artë për udhëtimin për të festuar ditëlindjen e shoqes së saj Anda Vlasaku.

Rita kompletoi pamjen e saj me taka ari dhe një çantë rripi me zinxhir bruz.

Ajo u aksesua me gjerdanë me bruz dhe shtresat e arta dhe shtoi pak më shumë bluza me ari dhe unaza të thella.
Flokët e saj bjonde u modeluan në valë të buta dhe ajo bëri një deklaratë me rimel të ndritshëm blu.

Ylli ndau selfie nga pjesa e pasme e një makine luksoze dhe shkelte në një avion privat.