Ishin që të dya të dashura për publikun e ‘rivale’ të kohës së njëjtë, të bukura më shije e stil.

Ciljeta Xhilaga dhe Ingrit Gjoni një kohë të gjatë nga mediat u quajtën rivale falë edhe projektit të dikurshëm por koha po tregon diçka më ndryshe.

Në atmosferën festive të festave të fundvitit qytetet janë mbushur me zbukurime e atraksione të ndryshme për ti bërë këto ditë sa më të mira.

Janë dyshja në fjalë që kanë dalur së bashku me djemtë ta shijojnë nga afër këtë atmosferë.

Një fotografi e postuar nga Ciljeta na paraqet të afërta vajzat ku ishte mbishkrimi i fotografisë që la për të kuptuar që nuk ka asnjë rivalitet mes tyre. ‘’ Mike dhe rivale ,jo jo vitet kan vertetuar Qe Jemi Dhe me Shum Se mike ❤️❤️❤️❤️.15535301_1619777138328964_3410609950383144960_n