Dy miket e ngushta Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu duket se kanë kaluar një ditë të mrekullueshme me fëmijët e tyre.

Në shtëpinë e Arbanës shihet  një rrëmujë e vërtetë, shkruan Indeksonline.

Në këtë foto të pestë duken më të lumtur se asnjëherë./Indeksonline/