Scarlett Johansson sërish “single” (Foto)

Aktorja e famshme Scarlett Johansson është ndarë pa shumë zhurmë nga bashkëshorti i saj, Romain Dauriac, pas dy vjetësh martesë. 

Aktorja amerikane dhe koleksionisti francez i artist kanë një vajzë dyvjeçare, Rose Dorothy, shkruan People, transmeton Indeksonline.

32-vjeçarja është fotografuar në mëngjesin e së mërkurës në New York pa unazën e saj të martesës, ndërsa burime të afërta me çiftin thonë se ata janë ndarë që moti por e kanë mbajtur tëë fshehtë nga publiku.