Shikoni çfarë bën Rashica, e kalon gjithë mbrojtjen dhe asiston te goli (VIDEO)

Milot Rashica ka bërë një asistim fantastik në golin e epërsisë që ka shënuar Vitesse ndaj Utrecht.

Ylli i Kosovës ka depërtuar mirë nga krahu i djathtë, për të asistuar te Van Wolfswinkel, që nuk e pati të vështirë të dërgojë topin në rrjetë.

http://www.dailymotion.com/video/x4qhqkl_1-1-sebastien-haller-goal-holland-eredivisie-26-08-2016-vitesse-arnhem-1-1-fc-utrecht_sport