Martesa padyshim që është një vendim i rëndësishëm, e këtë vendime  ka marr edhe këngëtari Albatrit Muqiqi i cili sot do të martohet me Egzonën të fejuarën e tij.

Dasma do të mbahet në Hotel Emerald dhe pritet të ketë shumë të ftuar, madje disa burime tregojnë që  ceremonia pritet të filloj nga ora 19.00./IndeksOnline/