Taynan e tradhton fustani, i del në pah gjoksi

Reperja e njohur nga Prizreni, Tayna, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me fansat imazhe dhe video të ndryshme duke mos i munguar as pozat provokuese, shkruan portali arbresh.info

Por, së fundi në një Story të postuar, vërehet se reperen e njohur e ka tradhëtuar fustani, pasi i doli gjoksi në pah, ndërsa vendosi me modesti ta mbulonte me një emoji lule.

Pas këngës “A jo”, rep-artistja ka finalizuar projektin e ri, të cilin e sjell të shoqëruar me videoklip.