Policia e Tetovës ka ngritur padi kundër 40 vjeçarit S.D. nga fshati Zherovjanë i cili është i dyshuar për rrëmbim.

Ministria e Brendshme thekson se me dhunë e ka futur në makinë ish të dashurën e tij, së cilës i është kërcënuar për shkak të vendimit të saj për ta lënë, njofton TetovaSot.

Në një moment filloi edhe ta rrahë. Në rrugën për në fshatin e Çajle, ishte ndaluar nga patrulla policore dhe është arrestuar./Tetovasot/