Tiranë, shënohet viktima e katërt nga gripi

Në ambientet e spitalit të Sanatoriumit të Tiranës ka ndërruar jetë viktima e katërt brenda pak ditësh nga gripi.Bëhet e ditur se viktima është e seksit mashkull, 37 vjeç nga Elbasani dhe ka pasur një komplikacion në mushkëri i shkaktuar nga gripi.

Mësohet se viktima ishte në gjendje të rëndë prej 1 jave në spitali, por s’ka mbijetuar edhe pas ndërhyrjes së mjekëve.

SHPËRNDAJE